Хорватія видаватиме візи українським туристам за 5 днів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Хорватія видаватиме візи українським туристам за 5 днів

Особисті фінанси
910
Республіка Хорватія має намір забезпечити видачу віз українським туристам протягом не більше п’яти днів, повідомив на прес-конференції в Києві в середу посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевич.
“Ми зробимо все можливе, щоб усунути завади на шляху до того, щоб всі бажаючі отримали візи. Ми сподіваємося, що візи не будуть перешкодою для відвідування Хорватії туристами”, – сказав він.
За словами Т.Відошевича, візи для громадян України, які хочуть відвідати Хорватію не з метою туризму, а з іншими цілями, видаватимуться протягом 10 днів. У термінових випадках візи видаватимуться протягом трьох днів.
Крім того, він повідомив, що Хорватія планує протягом найближчого часу відкрити п’ять візових центрів у Києві, Львові, Одесі, Донецьку та Харкові.
“Таким чином ми дамо можливість отримувати візи громадянам України, які мешкають у регіонах України”, – сказав він.
При цьому акредитовані при посольстві туристичні агентства зможуть звертатися за отриманням візи безпосередньо в посольство без звернення до візового центру.
Т.Відошевич також нагадав, що до 31 грудня 2013 року громадяни України, які мають шенгенську візу, зможуть в’їжджати до Хорватії без хорватської візи.
У той же час, міністр туризму Хорватії Дарко Лоренціні зазначив, що Хорватія в 2013 році має намір зберегти туристичний потік з України на рівні 2012 року і прийняти близько 70 тис. туристів.
“За перший місяць дії візового режиму з Хорватією не було негативу в питанні отримання віз. Звернень за візами було навіть дещо більше, ніж за відповідний період 2012 року, хоча, з досвіду інших країн, що приєдналися до Євросоюзу, туризм в цих країнах знижувався на 10-20%. Ми хочемо зменшити цю негативну тенденцію”, – сказав він.
Він також повідомив, що середні витрати українських туристів у Хорватії – на третьому місці після витрат туристів із США і Росії, яких витрачають у Хорватії EUR115-120 на добу.
Як повідомлялося, термін дії рішення уряду Хорватії про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян України завершився 31 жовтня 2012 р.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас