Глава МВФ: США слід знайти альтернативу секвестру


Глава МВФ: США слід знайти альтернативу секвестру

Керуючий директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард вважає, що США повинні знайти життєздатну альтернативу секвестру.

На її погляд, обсяг короткострокового скорочення бюджетного дефіциту США є занадто великим, в той час як заходи, спрямовані на консолідацію бюджету в середньостроковій і довгостроковій перспективах, занадто нерішучі.

“Різке скорочення витрат бюджету не сприяє інтенсивному розвитку економіки США. Економіка країни знаходиться на етапі відновлення, тому потрібно вироблення довгострокової програми скорочення витрат і збільшення податків”, – зазначила Лагард.

Вона також зазначила, що частка витрат на охорону здоров’я та соціальні виплати збільшиться на 2%, аналогічне зростання продемонструють і витрати на сплату відсотків за позиками.

Згідно з її прогнозом при збереженні поточної бюджетної політики, економіка країни знизиться в обсязі в цьому році на 1,5% і більше.

Нагадаємо, що економіка США виросла на 2,5% в річному вираженні в I кварталі 2013 р. Результати виявився набагато гіршим за очікування експертів, які прогнозували зростання американської економіки на 3,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua