Російському депутату дали умовний термін за розкрадання 15 мільярдів рублів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Російському депутату дали умовний термін за розкрадання 15 мільярдів рублів

Кримінал
652
Колишнього депутата Мособлдуми Василя Дупака засудили до умовного терміну і штрафу в розмірі 1 мільйон рублів за шахрайство. Про це 5 червня повідомляє агентство «Інтерфакс».
При порушенні справи в 2009 році повідомлялося, що сума збитків від дій Дупака оцінюється в 100 мільярдів рублів. До моменту винесення вироку суму збитку скоротили до 15 мільярдів.
Встановлено, що в 1990-х роках Дупак, будучи головою племзаводу «Петрівське», викрав у трудового колективу права на земельні ділянки загальною площею понад 2,2 тисячі гектарів у Люберецькому і Можайському районах. 127 гектарів Дупак встиг продати. Потерпілими у справі визнані понад 500 осіб.
У 2008 році Дупаку було пред’явлено звинувачення в несплаті податків на суму 65 мільйонів рублів. Однак, за інформацією порталу «Право.ру», згодом слідчі визнали, що у виникненні заборгованості винна податкова інспекція. Після перерахунку виявилося, що племзавод «Петрівське», навпаки, заплатив більше податків, ніж треба. Справа була закрита.
Дупак спочатку перебував під підпискою про невиїзд, потім спробував втекти з Підмосков’я і був поміщений під арешт, але незабаром його знову звільнили.
За матеріалами:
Інтерфакс
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас