Виявляється, Податкова 8 років модернізувалася за гроші Світового банку


Виявляється, Податкова 8 років модернізувалася за гроші Світового банку

Рахункова палата відзначає затримку при виконанні проекту модернізації Державної податкової служби, що входить в структуру Міністерства доходів і зборів, і який реалізовувався українською стороною спільно з Світовим банком.

Про це йдеться в повідомленні Рахункової палати.

“Колегія Рахункової палати розглянула результати заключного аудиту фінансової звітності проекту “Модернізація державної податкової служби України-1” в рамках позики Світового банку реконструкції та розвитку і зазначила, що проект завершений, але із затримкою, яка удвічі перевищила спочатку встановлений угодою про позику чотирирічний термін введення”, – йдеться у ньому.

Рахункова палата зазначає, що проект був реалізований за вісім з половиною років через коригування напрямів модернізації діяльності Податкової служби.

За даними Рахункової палати в 2004-2012 роках на реалізацію проекту використано більше 66 млн доларів, з яких майже 40 млн – кошти позики СБ, більше 26 млн доларів – кошти співфінансування проекту (загальний фонд державного бюджету).

Крім того, Рахункова палата отримала достатні аудиторські докази для висновків про фінансову звітність проекту за 2012 рік, які підтверджують, що річні фінансові звіти в усіх суттєвих аспектах достовірно відображають джерела і напрями використання коштів позики протягом 2012 року.

Нагадаємо, у квітні 2011 року Рахункова палата заявляла про незадовільну реалізацію спільного з СБ проекту модернізації Податкової.

Україна домовилася з СБ про реалізацію проекту модернізації Податкової восени 2003 року.

У рамках проекту СБ виділив українській стороні 40 млн доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua