Компанія CS запровадила комплекс підсистем для управлінської звітності в ФІДОБАНКу. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія CS запровадила комплекс підсистем для управлінської звітності в ФІДОБАНКу.

544
У ФІДОБАНКу впроваджений в промислову експлуатацію комплекс підсистем: «Управлінський облік (ISMA)» та «Розрахунок трансфертних доходів / витрат на основі балансу трансфертних ресурсів (BTR)».
Компанія CS реалізувала проект автоматизації формування управлінської звітності в ФІДОБАНКу, метою якого є оперативна підготовка даних, необхідних для прийняття управлінських рішень. Комплекс дозволяє підвищити ефективність роботи і дохідність продуктів банку. Аналіз бізнесу банку, оцінка прибутковості і прогноз розвитку, в тому числі і окремих фінансових інструментів і продуктів – необхідна умова для прийняття банком рішень, пов’язаних з проведенням банківських і господарських операцій. В умовах стрімкого розвитку банківської системи обсяги операцій постійно збільшуються. При цьому визначити рівень прибутковості або збитковості конкретного продукту за традиційною бухгалтерською звітністю не є можливим. Така ситуація створює потребу в автоматизації вилучення інформації, необхідної для прийняття управлінських рішень. Протягом останніх років деякі українські банки почали впроваджувати моделі, що дозволяють комплексно підійти до завдання побудови системи оцінки прибутковості підрозділів, продуктів, клієнтів і бюджетування, заснованого на всебічному аналізі. Впровадження комплексу підсистем для управлінської звітності дозволило ФІДОБАНКу підвищити оперативність підготовки інформації про прямі й трансфертні доходи та витрати в розрізі центрів фінансової відповідальності, продуктів, клієнтських сегментів, клієнтів, фінансових інструментів, пристроїв обслуговування БПК.У рамках проекту реалізовані якісно нові алгоритми управління звітністю: для розрахунку трансфертних результатів застосований ряд нових алгоритмів автоматизованої ідентифікації трансфертних ресурсів; для розподілу прямих доходів / витрат створені інтерфейси обміну управлінською інформацією зі стороннім ПЗ – системою обліку БПК “TransMaster” та програмою обліку зарплати і кадрів “Profix Suite”.
Юрій Юрченко
керівник проекту
«Вдале впровадження стало можливим завдяки добре налагодженій взаємодії співробітників Компанії CS і фахівців фінансового департаменту банку, що є основним споживачем звітної інформації впроваджених підсистем».
Підсистема управлінського облікуISMA – Internal Subsystem Managerial Accounting
Підсистема призначена для отримання інформації про доходи, прямих і непрямих витратах у розрізі аспектів (структурних підрозділів банку, центрів відповідальності, клієнтів) за певний період. При підготовці даних використовується метод прямого розподілу доходів і витрат та послідовний покроковий метод аллокації непрямих витрат. Для детального аналізу доходів / витрат існує можливість формування звітності управлінського обліку (у вигляді таблиць Microsoft Excel).
Підсистема розрахунку трансфертних доходів / витрат на основі балансу трансфертних ресурсівBTR – Balance of Transfer Resources
Підсистема призначена для автоматичного розрахунку трансфертних доходів і витрат за кожним аналітичним рахунком – трансфертного ресурсу – в розрізі аспектів (структурних підрозділів банку, центрів відповідальності, продуктів, клієнтів, менеджерів).Підсистема являє собою трансакціону модель, яка розраховує трансфертні доходи / витрати з використанням даних щоденного управлінського балансу і поточних налаштувань підсистеми. При цьому підсистема на підставі фінансових і математичних алгоритмів автоматично розпізнає події, що відбуваються з ресурсними рахунками (прострочення, пролонгація, виникнення коригувальних проведень) і коректно відображає ці зміни в трансфертних розрахунках. Для детального аналізу результатів роботи підсистеми існує можливість формування звітності (у вигляді таблиць Microsoft Excel).
Про ПУАТ «ФІДОБАНК»
ПУАТ «ФІДОБАНК» заснований у жовтні 1991 року (до 2004 року банк «Ажіо», потім СЕБ Банк). Після того, як у червні 2012 року СЕБ Банк викупила група компаній, власником яких є Олександр Адаріч, банк змінив назву на ФІДОБАНК. У грудні цими ж компаніями був придбаний Ерсте Банк, який в 2013 році буде приєднано до ФІДОБАНКу. ФІДОБАНК надає весь спектр банківських послуг для фізичних та юридичних осіб. На 01.04.2013 р. його регулятивний капітал склав 1,063 млрд грн, активи – 5565900000 грн, кошти суб’єктів господарювання – 1795600000 грн, фізосіб – 708900000 грн, кредитний портфель – 1621200000 грн, фінансовий результат – 8,15 млн грн. Банк має 51 відділення, в яких обслуговуються 759 корпоративних клієнтів, більш 98600 роздрібних клієнтів і 22,7 тисячі МСБ.
Про компанію CS
Компанія CS працює на ринку інформаційних технологій вже понад 15 років і спеціалізується на розробці, впровадженні, комплексному супроводі та розвитку систем автоматизації банків і страхових компаній.
Сьогодні компанія CS займає лідируюче положення серед українських розробників банківського програмного забезпечення та є єдиним в Україні розробником банківського ПЗ, який має статус Oracle Platinum Partner.
Компанія CS є розробником автоматизованої банківської системи Б2 і системи інтерактивного обслуговування клієнтів iFOBS.
Контакти
PR-відділ
Компанія CS
pr@csltd.com.ua
www.csltd.com.ua
057 760 13 67
За матеріалами:
СіЕс Інтегра
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас