Колесніков похвалився проведенням Євро-2012 і заявив, що і зараз вибрав би потяги Hyundai — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Колесніков похвалився проведенням Євро-2012 і заявив, що і зараз вибрав би потяги Hyundai

Казна та Політика
1133
Екс-міністр інфраструктури, народний депутат України від Партії регіонів Борис Колесніков розповів в інтерв’ю, чому він віддав перевагу поїздам Hyundai і чому Євро-2012 у Львові було схоже з організацією чемпіонату в пустелі.
Так, екс-чиновник повідав, що зараз українські міста – Львів, Донецьк, Харків і Київ – приймають удвічі більше туристів, ніж роком раніше. Колесніков запевнив, що зобов’язання по чемпіонату змусили привести в порядок готелі країни. Однак, колишній міністр поскаржився, що містам України все ще не вистачає двох- і тризіркових готелів.
“Не варто чекати і швидкого зростання інвестицій, адже Євро – довгостроковий проект, який буде працювати ще років десять після проведення. Головне – створений позитивний імідж країни, що обов’язково конвертується в інтерес інвесторів”, – упевнений Колесніков.
Регіонал поскаржився, що найбільше його критикували за придбання корейських швидкісних поїздів Hyundai. “Але якби я сьогодні приймав рішення, то все одно зупинився б на корейських поїздах. Тоді була така ситуація, що тільки корейці могли зробити нам в найкоротші терміни десять поїздів. Інакше ми їздили б на старих, які залишилися ще після розвалу Союзу. До речі, всі потяги, які ламалися взимку, корейські майстри модернізували – і поломки не повинні повторитися”, – пояснив політик.
Також він поскаржився, що владу звинувачували в корупції і нечесних тендерах, тоді як, на його думку, це не відповідає істині, оскільки чемпіонат готувався в “пожежних умовах”.
Крім того, екс-чиновник підкреслив, що уряду просто не вистачило часу на реконструкцію доріг, так як “неможливо всі траси України привести в порядок за два роки!” “Ми зробили, що встигли, – головні траси на Євро. До них претензій немає”, – резюмував він.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас