Київ починає економити електроенергію в бюджетних установах — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Київ починає економити електроенергію в бюджетних установах

Казна та Політика
4138
У Києві запустять програми з енергозбереження у бюджетних установах та на об’єктах комунального господарства, повідомляє прес-служба КМДА.
Зокрема, глава міськдержадміністрації дав десять днів відповідним департаментам, щоб вони напрацювали пропозиції з енергозбереження у бюджетних установах та на об’єктах комунального господарства – у школах, дитячих садках, медичних установах.
“Щорічно ми витрачаємо дуже великі кошти на енергоносії. З кожним роком спостерігається тенденція до зростання цін на енергію. Тому, безумовно, основне завдання, яке перед нами сьогодні ставить президент і уряд, – це максимальне зменшення енергоспоживання. Сьогодні ми розгортаємо широкомасштабні програми, покликані економити і зберігати енергію”, – зазначив Олександр Попов.
Голова КМДА також нагадав, що на рівні держави прийнято програму соціально-економічного розвитку, яка передбачає виділення 50 мільярдів гривень на самоокупні проекти.
“У контексті бюджетної сфери та комунального господарства всі пропозиції, що передбачають енергозбереження та, можуть бути самоокупними, отримають підтримку уряду. Ми будемо конкурувати з іншими регіонами країни за ці 50 млрд і, чим більше якісних проектів запропонуємо, тим краще фінансування отримаємо”, – заявив Попов.
Він також підкреслив, що Київ спирається не тільки на державне фінансування заходів енергоефективності, а й залучає приватні інвестиції і кошти міжнародних організацій.
Зокрема, налагоджено співпрацю з агентством США з міжнародного розвитку USAID та компанією ДТЕК.
Крім того, за словами Попова, місто претендує на залучення коштів Кіотського протоколу на енергомодернізації столичних шкіл.
“Необхідно підготувати кваліфіковані кадри, які зможуть якісно обслуговувати новітні технології, які уже сьогодні застосовуються для підвищення енергоефективності бюджетних установ Києва”, – підсумував голова КМДА.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас