400
Ціни на житло в США виросли на 12,1% - це рекордний стрибок за 7 років
— Нерухомість
Ціни на житло в США підскочили в квітні на 12,1% в річному вираженні, що стало найзначнішим приростом з лютого 2006 року, оскільки число виставлених на продаж об’єктів нерухомості знизилося, тоді як кількість потенційних покупців збільшилася, свідчать дані CoreLogic.
Як йдеться в повідомленні компанії, агрегуючі дані про ринок нерухомості, зростання цін позаминулого місяця порівняно з квітнем 2012 року спостерігалися в 48 штатах. Ціни в порівнянні з попереднім місяцем збільшилися в квітні на 3,2% після підвищення на 1,9% у березні.
Максимальний стрибок вартості житла в річному вираженні зафіксовано в Неваді – 24,6%, на другому місці Каліфорнія (19,4%), далі йдуть Арізона (17,3%), Гаваї (17%) і Орегон (15,5%) .
Число виставлених на продаж будинків було в квітні на 14% меншим, ніж рік тому.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Що є в маєтку Цукерберга за 23 млн доларів (фото)
Де найвища і найнижча оренда житла (ціни в містах по Україні)
Правила скасування реєстрації: за що можуть виписати з житла
Скільки коштує квартира в Іспанії
Новий сегмент ринку: дохідна нерухомість (тенденції 2025 року)
Де найбільше зросли ціни на квартири в 2025 році: первинний та вторинний ринок
