Працівники-курці обходяться американським компаніям в зайві 6 тисяч доларів на рік — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Працівники-курці обходяться американським компаніям в зайві 6 тисяч доларів на рік

Світ
1522
Працівники-курці обходяться американським компаніям в середньому на 5,8 тисячі доларів на рік дорожче, ніж ті, які не курять. Такого висновку дійшла група дослідників з Університету штату Огайо. Їхня робота опублікована на початку червня в журналі Tobacco Control.
Дослідники підрахували, що більш ніж по три тисячі доларів на рік збитків пов’язано з недоробками курців через перекури, які займають близько півгодини на день. Крім того, вони витрачають на дві тисячі доларів на рік більше, ніж некурящі працівники, на медичну страховку.
Крім того, статистика показала, що курці частіше прогулюють роботу (ці витрати оцінені в 517 доларів), а також менш ефективні (462 долари на рік).
З іншого боку, виплати курцям за системою корпоративних пенсій в середньому на 296 доларів на рік менші, ніж некурцям, бо ті, хто курить, помирають швидше.
Дослідження Університету штату Огайо вийшло на тлі поступової зміни ставлення до курців з боку роботодавців. Так, деякі компанії стали брати з курців більше грошей за медичні страховки, інші просто перестали брати на роботу курців або почали змушувати персонал позбутися шкідливої звички до певного терміну.
У прес-релізі, присвяченому виходу статті, зазначається, що вона повинна допомогти роботодавцям точніше оцінити ризики при прийомі на роботу курців.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас