Масові заворушення в Туреччині, рекламу з доріг приберуть, нова кредитна пастка - підсумки понеділка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Масові заворушення в Туреччині, рекламу з доріг приберуть, нова кредитна пастка - підсумки понеділка

1640
Туреччина у вогні, воді і газі
Конфлікт, який у п’ятницю починався в Стамбулі як екологічний, вже переріс в яскраво політичний. Кількість затриманих в ході антиурядової акції в Туреччині напередодні перевищила 1700 осіб. За словами турецького міністра внутрішніх справ Муаммера Гюлера більшість затриманих були відпущені на свободу після допитів та встановлення особистостей. Також стало відомо, що в цілому за останні дні в 67 містах по всій Туреччині пройшло 235 протестних демонстрацій, в результаті яких отримали поранення 58 цивільних осіб і 115 співробітників правоохоронних органів. При цьому влада заперечує факт загибелі демонстрантів, в той час як опозиція повідомляє про 2-4 летальних випадках. Здається, якщо все буде розвиватися в подібному ключі, початок нової громадянської війни в країні не за горами…
Нова кредитна пастка для довірливих
В Україні діє нова кредитна пастка, потрапити до якої може кожен. Занадто приваблива пропозиція – кредит під 3-6% річних без застави, мінімум документів для оформлення. Щоб отримати гроші, достатньо візиту в офіс з копією паспорта, ідентифікаційного коду та 55 грн на оплату перевірки кредитної історії. Один з таких офісів розташований в номері одного з столичних готелів. Співробітник – один. Він одразу просить гроші на перевірку клієнта, відмовляючись при цьому надати копію договору для ознайомлення. Кількість постраждалих збільшується з кожним днем. Громадяни, будьте пильні і пам’ятайте – безкоштовний і дешевий сир у наш час буває тільки в мишоловці.
Українцям до Туреччини поки краще не їхати
Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям найближчим часом утриматися від поїздок до Туреччини через складну ситуацію з безпекою. “У зв’язку із загостренням ситуації безпеки на території Турецької Республіки МЗС України рекомендує громадянам України утриматися на даному етапі від поїздок у цю країну…”, – йдеться в повідомленні МЗС, розміщеному на сайті відомства. Українцям, які зараз перебувають на території Туреччини, щоб уникнути загроз життю і здоров’ю МЗС рекомендує не відвідувати місця масового скупчення людей, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях або інших масових заходах. Додати нічого – краще дійсно перечекати і відкласти свій відпочинок у цій мусульманській країні.
Витрати бюджету зростають не по днях
Видатки Державного бюджету України в січні-квітня 2013 р. виросли на 16,2% порівняно з відповідним періодом 2012 року, до 121,707 млрд грн. На що ж пішли ці гроші? Зокрема, за даними Кабміну, витрати на обслуговування боргу склали 8,776 млрд грн, що на 29,7% перевищує аналогічний показник січня-квітня 2012 року. Громадський порядок, безпека та судова влада в січні-квітня 2013 р. профінансована на 10,975 млрд грн (+12,9%). Так і хочеться процитувати одного українського письменника, тільки от боюся що вийде не дуже цензурно. Тому просто констатуємо факт – як видно, все пішло на “покращення”, про який нам там багато розповідають в останній час.
Рекламу з доріг приберуть?
Народний депутат Антон Яценко (ПР) пропонує прибрати зовнішню рекламу з українських автомобільних доріг. Відповідний законопроект № 2182а зареєстрований у Верховній Раді. Згідно з текстом документа, пропонується внести зміни до закону “Про рекламу”, якими заборонити розміщення засобів зовнішньої реклами на тротуарах, велосипедних і пішохідних доріжках, а також на алеях; в населених пунктах на висоті менш ніж 5 м від поверхні дорожнього покриття; поза населеними пунктами на відстані менше 10 м від краю проїжджої частини. Крім того, пропонується заборонити розміщення реклами в межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування; над проїжджою частиною автодоріг загального користування та доріг населених пунктів; на розділових смугах автодоріг загального користування; на поверхнях і опорах дорожніх знаків, освітлення, штучних споруд; в зоні транспортних розв’язок , мостів, шляхопроводів, у місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод. Що можна сказати? Якщо цей законопроект стане законом, то це буде другий ТЯМУЩИЙ закон після заборони куріння.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас