Одеська влада: через ураган місто зазнало збитків на десятки мільйонів гривень — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Одеська влада: через ураган місто зазнало збитків на десятки мільйонів гривень

Казна та Політика
398
Начальник міського штабу з ліквідації наслідків стихії – в.о. заступника міського голови Одеси Кирило Шаламай повідомив, що збитки, завдані місту негодою, обчислюються в десятках мільйонів гривень.
Зокрема, Шаламай повідомив, що на сьогоднішній день неможливо назвати точну суму збитків, яких місто зазнало у результаті стихії, але рахунок вже йде на десятки мільйонів гривень. Більш конкретна сума буде відома до вечора завтрашнього дня.
“У місті зламано більше ста опор, зруйновані фасади будівель і дахів. Неймовірних збитків зазнала “зелена зона” Одеси – місто позбулося більше 3 тисяч дерев. Головне завдання штабу на сьогодні – це відновити електропостачання в будинках одеситів, так як 90% контактних мереж вийшли з ладу”, – повідомив Кирило Шаламай.
Він також зазначив, що в місті почалося повальне мародерство. Відомий факт розкрадання 1,5 км контактного кабелю в КП “Одесміськелектротранс”.
Відомо, що через стихію постраждали 45 людей, а одна людина загинула. Родині потерпілого одесита було надано матеріальну допомогу в сумі 100 тис. грн. Також усім, хто зараз перебуває в лікарнях на лікуванні, надається необхідна фінансова підтримка.
“Слава Богу, що це тривало 15 хвилин. Якби буря затрималася ще на півгодини, то страшно уявити, яких збитків зазнало б місто тоді”, – зазначив Шаламай.
При цьому в.о. віце-мера зазначив відмінну роботу внутрішніх військ, які вчасно скооперувалися і допомогли у розчищенні міста від зламаних дерев.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас