За наступні 10 років в Україні може зруйнуватися 10 млн будинків - Мінрегіон — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За наступні 10 років в Україні може зруйнуватися 10 млн будинків - Мінрегіон

Нерухомість
1339
Через застарілість і зношеність в Україні в найближчі 10 років може зникнути 10 млн будинків. Про це говорить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
У Мінрегіоні зазначили, що зараз в Україні існує проблема зношеного та застарілого житла, яке вимагає негайної реконструкції або знесення і створення на цьому місці нових будинків.
“Зволікання з реконструкцією зазначеного житлового фонду, обсяги якого в цілому по країні складають більше 10 млн будинків, може привести до його вибуття в найближчі 10-15 років. Однак, економічна ситуація в країні і в більшості міст не дозволяє виділяти на реконструкцію достатні кошти з державного і місцевих бюджетів”, – йдеться в тексті.
Нагадаємо, за словами експертів, держава і суспільство в першу чергу повинні бути зацікавлені в заміні старого житлового фонду на нові будинки.
“Реально прорахувати такий проект – буде він інвестиційно-привабливим чи ні, дуже складно. З упевненістю можна говорити лише про те, що рентабельним проект, можливо, буде тоді, коли на місці старих будинків з’явиться багатоповерхова забудова. Також можу сказати, що жоден забудовник не візьметься за проект, якщо його рентабельність буде нижче 7-10%”, – сказав віце-президент компанії “Київміськбуд” Олександр Мороз.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас