ЗМІ: нові смартфони і планшети обладнають "антипіратським" чипом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: нові смартфони і планшети обладнають "антипіратським" чипом

Технології&Авто
898
Компанія Arm Holdings об’єдналася з голлівудськими компаніями в боротьбі проти відеопіратства, пише The Financial Times. Згідно із задумом, в смартфони та планшети будуть вбудовувати спеціальний чип Mali-V500, який захистить HD-відео від незаконного копіювання. Ця розробка використовує технологію TrustZone, яка вже застосовується в інших проектах Arm Holdings для забезпечення безпеки програм і транзакцій.
Газета зазначає, що для відеоконтенту система TrustZone буде використовуватися вперше. Раніше провайдери і дистриб’ютори неохоче надавали відеопотоки високої роздільної здатності для мобільних пристроїв, оскільки піратське копіювання на таких відкритих операційних системах, як Android, нескладне, йдеться в статті.
Як заявив представник Arm Holdings Кріс Портхаус, голлівудські кіностудії і такі розповсюджувачі відеоконтенту, як Netflix, хочуть, щоб їхні матеріали були захищені не тільки цифровими правами, а й, власне, самим обладнанням. «Попередні рішення стосувалися безпеки ключів до контенту. Наш проект – це безпека самого контенту», – зазначив Портхаус.
За матеріалами:
Газета.Ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас