Російський мільярдер знесе особняк за $95 млн. через цвіль — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Російський мільярдер знесе особняк за $95 млн. через цвіль

Особисті фінанси
3412
Російський мільярдер Дмитро Риболовлєв збирається знести куплений в 2008 році в американського магната Дональда Трампа за рекордні на той час 95 млн. доларів будинок Maison de l’Amitié в Палм-Біч, Південна Флорида.
Причиною такого рішення, як повідомляє Gossip Extra, стала цвіль, що з’явилася в будинку через вологий приморський клімат.
За інформацією одного з джерел видання, особняк можуть знищити вже до кінця цього року. При цьому з моменту купівлі мільярдер з Росії побував у цьому будинку всього кілька разів. Примітно, що саме цей будинок намагається відсудити у нього в екс-дружина Олена.
Трамп придбав особняк у магната Ейба Госмена в 2004 році, заплативши за нього 41,4 млн доларів. Він витратив на ремонт будинку два роки, зробивши мармурові підлоги, поставивши куленепробивні вікна, двері з червоного дерева, танцзал і підземний паркінг на 80 автомобілів.
Проти знесення американський екс-власник не має нічого проти. За його словами, він і не очікував, що Риболовлєв буде трепетно ставитися до свого придбання.
Нагадаємо, що в квітні відомий грецький острів Скорпіос був куплений в інтересах дочки російського мільярдера Дмитра Риболовлєва Катерини. Представник сім’ї Риболовлєва заявив, що острів буде місцем для тихого сімейного відпочинку.
Також варто нагадати, що в лютому Риболовлєв купив будинок відомого американського актора Уілла Сміта за $20 млн.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас