«Нафтогаз» знову вимагає від компанії «Газ України» повернути гроші - 2,2 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

«Нафтогаз» знову вимагає від компанії «Газ України» повернути гроші - 2,2 млрд грн

Енергетика
487
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» продовжує судові тяжби із дочірніми компаніями, вимагаючи цього разу в судовому порядку від компанії «Газ України», яка здійснює продаж природного газу промисловим споживачам та теплокомуненерго, повернення 2,188 млрд грн.
Про це йдеться в постанові, оприлюдненій в Єдиному держреєстрі судових рішень.
Згідно з документом, «Нафтогаз» 30 травня подав позов до Господарського суду Києва. Розгляд справи призначено на 19 червня 2013 року.
Суд визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, проте деталі справи не розкриває.
Як повідомлялося, в квітня 2013 року «Нафтогаз» подав позов до Господарського суду Києва, вимагаючи від своєї дочірньої компанії «Газ України» повернення 1,6 млрд грн.
Наприкінці березня 2013 року Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» подала сім позовів до Господарського суду Києва, вимагаючи від своєї дочірньої компанії «Газ України» повернення 7,7 млрд грн.
У березні 2013 року «Нафтогаз» подав позов до Господарського суду Києва, вимагаючи від компанії «Укртрансгаз», що є оператором вітчизняної газотранспортної системи, повернення 5,145 млрд грн.
На початку квітня 2013 р. міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький пообіцяв особисто розібратися з судовими позовами НАК «Нафтогаз України» до своїх дочірніх компаній «Укртрансгаз» і «Газ України».
Міністр створив комісію з вивчення ситуації, що склалася в результаті зустрічних позовів всередині компанії, назвавши неприпустимим, щоб материнська компанія судилася з дочірньою компанією.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас