Готуйте гроші: відпочинок на Азовському узбережжі стане для українців дорожчим на 10-15% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Готуйте гроші: відпочинок на Азовському узбережжі стане для українців дорожчим на 10-15%

Особисті фінанси
1647
З завтрашнього дня турбази та готелі на Азовському узбережжі підвищують свої розцінки.
“У розпал сезону, з двадцятих чисел червня і до кінця серпня, ціни піднімуться у два-три рази, в порівнянні з травнем. Якщо ж порівнювати з минулим роком, то вартість піднялася не сильно – на 10-15%”, – розповіла співробітниця однієї з дніпропетровських турфірм Віталія.
Найчастіше на Азовське узбережжя їдуть відпочивати в Кирилівку, Бердянськ і Приморськ. При скромному бюджеті житло там можна знайти у приватному секторі за 35-40 грн з людини. Проте доведеться бути готовим, як мінімум, до зручностей у дворі.
Фахівці відзначають, що пропозиції житла від 40 до 90 грн апріорі не передбачають санвузол в будинку.
При бажанні можна також заощадити й на їжі, прикупивши якісь продукти у своєму місті, а не на курорті. “Звичайно, на десять днів не запасешся їжею, але, якщо їхати на уїк-енд, то я все своє везу. А на тривалий термін можна, наприклад, везти з дому суху ковбасу чи ще щось таке. Тому що в тій же Кирилівці ціни на 20-25% дорожчі в сезон”, – поділилася досвідом мешканка Дніпропетровська Валентина Білоус.
Для тих же, хто на курорті хоче відпочивати, а не стояти біля плити, численні турбази пропонують триразове харчування – тоді в середньому доведеться витратити 100-110 гривень з людини на день.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас