У Європі створюється негативний імідж російського газу, щоби змусити Газпром знизити ціну - РФ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Європі створюється негативний імідж російського газу, щоби змусити Газпром знизити ціну - РФ

Енергетика
299
У Європі спеціально формується негативна суспільна думка з приводу російського газу з метою змусити «Газпром» знизити ціну на газ.
Про це заявив президент Російського газового товариства Валерій Язєв на конференції «Енергетичний діалог: Росія-ЄС. Газовий аспект».
«Вони (у Європі) живуть в інформаційному просторі, в якому постійно декларується першість альтернативної енергетики, обговорюються теми з «Pussy Riot», обговорюється шкода атомної енергетики, обговорюється надмірна залежність від російського газу, мовляв, завтра в Сибіру кошлаті, брудні п’яні мужики закриють газопровід і газ не піде до Європи», – сказав Язєв.
За його словами, одним із завдань формування такої громадської думки є спроба змусити «Газпром» знизити ціни на газ під час переговорів.
Він вважає, що також це викликано боротьбою різних лобістських груп в Європі.
«Є надзвичайно сильне лобі альтернативної енергетики, яка живе на нескінченних дотаціях з євробюджету», – сказав він і додав, що саме тому імідж газу далекий від того гідного місця, яке він повинен займати в енергетичному кошику, в суспільній свідомості та ЗМІ.
Він підкреслив, що в Німеччині, на яку припадає найбільша кількості газу по «Північному потоку», громадська думка не поліпшується.
При цьому він упевнений, що попит на газ у Європі зростатиме, що автоматично призведе до збільшення попиту на постачання з Росії.
Нагадаємо, 16 квітня Язєв повідомив, що в Німеччині зростає настороженість щодо російського газу і «Газпрому».
«Найгірше ставлення до російського газу в Німеччині, і динаміка негативна», – зазначив він.
За словами Язєва, громадська думка в Німеччині формується за абсолютно незрозумілими законами і принципами, і сьогоднішній форум допоможе провести роз’яснювальну роботу.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас