Калінінград назвали найкращим містом у Росії для бізнесу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Калінінград назвали найкращим містом у Росії для бізнесу

Світ
271
Найкращим для ведення бізнесу російським містом виявився Калінінград. Про це пише журнал Forbes, що склав рейтинг «30 кращих міст для бізнесу – 2013». Друге місце в списку дісталося Уфі, а третє – Краснодару.
У числі переваг Калінінградської області видання називає митні пільги, завдяки яким бізнес може прибутково перетворювати європейські компоненти на готові товари. Журнал також нагадує, що регіон є єдиним в Росії, що розвиваються за окремою федеральною програмою.
У числі сильних сторін Уфи названі велика пропозиція кваліфікованої робочої сили (в місті багато випускників коледжів і технікумів), а також доступні енергетичні ресурси і земельні ділянки. Серед плюсів Краснодара видання називає рівне ставлення з боку влади до місцевого бізнесу та до підприємців з інших регіонів. Повідомляється, що близько 40 відсотків держзамовлення в Краснодарському краї реалізують компанії з інших суб’єктів РФ.
У першу десятку рейтингу також потрапили Томськ, Омськ, Тольятті, Іркутськ, Кемерово, Казань і Саратов. Москва опинилася на 14 місці, а Санкт-Петербург – на 21-му. Останнє місце дісталося Владивостоку. Усього до рейтингу увійшло 30 найбільших міст Росії.
У торішньому рейтингу перше місце посіло Сочі. У трійку лідерів також входили Уфа і Челябінськ, а Москва і Санкт-Петербург посідали 27-е і 29-е місця відповідно. У рейтинг 2013 р. Сочі не увійшло.
Згідно з рейтингом умов для ведення бізнесу, що складається Світовим банком («Doing Business»), найкращим для підприємництва російським містом є Ульяновськ. На другій сходинці перебуває Саранськ, а на третій – Владикавказ. Замикають п’ятірку лідерів Ростов-на-Дону і Казань. Калінінград знаходиться на 19 місці, а Владивосток – на 15-му.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас