Найдорожчий ТРЦ Києва - Arena Entertainment - виставлено на продаж — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найдорожчий ТРЦ Києва - Arena Entertainment - виставлено на продаж

Нерухомість
2258
Найдорожчий столичний ТРЦ Арена в Бессарабському кварталі реалізують вроздріб. За чверть будівлі з боку Червоноармійської просять $45 млн, а за поверхи з автосалонами, меблевими магазинами та елітними ресторанами – понад $24 млн.
Частиною приміщень, за інформацією ріелторів, володіє бізнесмен-забудовник Вагіф Алієв.
Ріелтори розповіли виданню, що вони можуть продати три блоки загальною площею 900 кв. м на першому поверсі, ціною $20 тис. за квадрат, де зараз розташовані два автосалони і меблевий магазин. Трохи дешевше, по $8 тис. за метр квадратний пропонуються 800 кв. м на другому поверсі, де розташовані два ресторани.
Фахівці з нерухомості вказують, що Алієв реалізує практично всю свою частку в цьому торговому центрі, сумарною вартістю близько $45 млн. За інформацією Вістей, він володіє розважальною частиною ТРЦ – Arena Entertainment, а також ТЦ Мандарин Плаза на Бессарабці, бізнес-центрами Парус і Сенатор. Раніше володіння Ареною приписували спортсмену-політику Віталію Кличку, однак, він підкреслив, що давно до цього ТРЦ не має ніякого відношення.
Повідомляється, що продати ТРЦ власники вирішили через надмірні витрати на утримання. “Сюди не наймеш дешеву охорону, не зробиш дешевий ремонт, доводиться витрачатися на кондиціонування, відеоспостереження, електроенергію. Хоча оренда тут одна з найвищих ($40 за кв. м), щоб окупити витрати, інвестору потрібно 15 років. Та й орендарі не потягнуть таку плату. В Арені залишаться ті, хто хоче мати представництва в комплексі, який став брендом Києва”, – пояснив аналітик MPP Consalting Павло Мельник.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас