РФ визначила список регіонів для розселення колишніх громадян СРСР — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

РФ визначила список регіонів для розселення колишніх громадян СРСР

Світ
8093
Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв визначив місця проживання для російських репатріантів – громадян СРСР, які на момент розпаду країни опинилися в нових «національних республіках».
Документом затверджується перелік регіонів, куди будуть відправлятися репатріанти.
Для потрапляння в список територій пріоритетного заселення регіон повинен відповідати не менш ніж двом з таких умов: він повинен бути прикордонним, в ньому повинен спостерігатися постійний спад населення в зв’язку з високою смертністю або прагненням переїхати в більш благополучні краї, і він повинен бути на Далекому Сході або в Забайкаллі.
У результаті до переліку територій пріоритетного заселення були включені 10 суб’єктів РФ: Бурятія, Забайкальський край, Камчатський край, Приморський край, Хабаровський край, Амурська область, Іркутська область, Магаданська область, Сахалінська область і Єврейська автономна область.
Переселенці в «проблемні» регіони отримають «гарантії та соціальну підтримку, передбачені положеннями державної програми». До числа таких призначених переселенцям виплат належать компенсація проїзду до місця проживання, виплата підйомних коштів, оплата державою мит за бюрократичні процедури. А також шестимісячна допомога з безробіття, розмір якої визначається прожитковим мінімумом конкретного регіону.
За матеріалами:
Новий Регіон
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас