Створено костюм, в якому можна стрибати з космосу без парашута (ВІДЕО) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Створено костюм, в якому можна стрибати з космосу без парашута (ВІДЕО)

Технології&Авто
5918
Конструктори створили костюм «Залізної людини», який дозволить астронавтам стрибати на Землю з космосу без парашута, використовуючи при цьому реактивні черевики, що пом’якшують приземлення.
Конструкція костюма під назвою RL Mark VI нагадує костюм Тоні Старка у фільмі “Залізна людина”. Костюм оснащений найбільш високотехнологічними девайсами, включаючи окуляри доповненої реальності, рукавички зі збільшеною силою, гіроскопи руху. В основу нового костюма ліг комерційний скафандр, передає The Daily Mail.
Костюм створений в рамках спільного проекту Балтиморської космічної фірми Solar System Express і біомедичного дизайнерського бюро Juxtopia, які хочуть запустити серійну модель костюма до 2016 року. RL Mark VI може дозволити людям здійснювати висотні стрибки з ближнього космосу, суборбітального простору, і, врешті-решт, з низької навколоземної орбіти.
Австрійський екстремал Фелікс Баумгартнер успішно здійснив затяжний стрибок із стратосфери в жовтні минулого року. Його вільне падіння зайняло 4 хвилини і 19 секунд, перш ніж він відкрив свій парашут, передає newsru.com.
Solar System Express і Juxtopia планують провести аналогічні льотні випробування Mark VI, щоб перевірити можливості костюма в реальних умовах. Потім вони планують використовувати технологію стрибка невеликими двигунами, прикріпленими до костюма і чобіт, які дозволять сповільнюватися в повітрі і здійснювати приземлення без парашута.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас