МВС розкриває 30% крадіжок з банкоматів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МВС розкриває 30% крадіжок з банкоматів

Фінтех і Картки
487
Розкрити крадіжку з банкомату дуже складно, оскільки затримати злочинців на місці злочину важко. Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу Департаменту Державної служби охорони при МВС України Світлана Павловська.
За словами С.Павловської, зазвичай злочинці при пограбуванні банкоматів використовують транспорт і дуже ретельно готуються до злочину.
“Зловмисники за лічені хвилини проникають в приміщення, “болгаркою” розрізають банкомат, забирають касети з грошима і зникають. І знайти злочинців дуже важко, адже крадіжку з банкомату виявляють, як правило, вранці, а злочини трапляються вночі”, – зазначила С.Павловська.
За словами С.Павловської, оснастити банкомати системою сигналізації для будь-якого банку не проблема, а захищеність грошей банку зростає в кілька разів.
“Питання навіть не тільки в захищеності грошей якогось конкретного банку, а й у тому, що у випадку спрацювання сигналізації група затримання за лічені хвилини прибуває на місце і є шанс затримати злочинців і разом з тим попередити можливі наступні схожі злочини”, – зазначила С.Павловська.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас