Доекономилися: президент Франції порівняв сучасну молодь з післявоєнним поколінням — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Доекономилися: президент Франції порівняв сучасну молодь з післявоєнним поколінням

Світ
1241
Нинішня молодь повинна отримати допомогу від європейської влади, подібну до тієї, яку отримало повоєнне покоління. Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд, представляючи спільну ініціативу Франції та Німеччини щодо боротьби з безробіттям в середовищі молоді.
Олланд зазначив, що повоєнне покоління (до якого президент, що народився в 1954 році, відніс і себе) отримало підтримку тим, що змогло знайти роботу після завершення навчання.
Суть програми, яку запропонував Олланд, полягає у збільшенні інвестицій в боротьбу з безробіттям серед молоді. Йдеться про шість мільярдів євро, які повинні отримати головним чином ті країни, де без роботи залишається більше 25 відсотків молоді.
Крім того, Олланд запропонував систему, згідно з якою випускники шкіл протягом чотирьох місяців повинні отримати гарантовану можливість влаштуватися на роботу або стажування. Президент Франції також вважає, що студенти повинні мати доступ до навчання за кордоном у будь-якій з європейських країн.
У квітні поточного року безробіття в єврозоні знаходилося на рекордному рівні 12,1 відсотка. При цьому вже в березні безробіття серед молоді в єврозоні досягло 24 відсотків. В окремих країнах регіону молодіжне безробіття суттєво вище: так, в Іспанії воно наближається до 60 відсотків, в Португалії та Італії перевищує 38 відсотків, а у Франції – 26 відсотків. Як передає Bloomberg, за прогнозом Всесвітньої організації праці, безробіття серед молоді в єврозоні в цілому буде перевищувати 17 відсотків до 2015 року.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас