США оштрафували Wal-Mart на $110 млн за скидання відходів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

США оштрафували Wal-Mart на $110 млн за скидання відходів

Світ
276
Компанія Wal-Mart, що є найбільшим рітейлером у світі, оштрафована федеральним судом США на 110 мільйонів доларів за порушення федерального законодавства щодо поводження з токсичними відходами та пестицидами.
Повідомляється, що позови проти Wal-Mart були подані муніципалітетами Лос-Анджелеса і Сан-Франциско.
У результаті суд дійшов висновку, що в магазинах Wal-Mart порушувалися правила утилізації токсичних відходів, в результаті чого небезпечні речовини опинялися в міських сміттєвих баках або потрапляли в каналізацію.
Як заявили в прокуратурі Сан-Франциско, у рітейлера, як мінімум станом на 2006 рік, взагалі була відсутня будь-яка програма з навчання персоналу навичкам утилізації небезпечних речовин.
“Порушуючи правила поводження з токсичними відходами, компанія Wal-Mart ставила під загрозу безпеку людей і навколишнього середовища”, – прокоментувала судовий вердикт заступник генпрокурора США, голова управління навколишнього середовища та природних ресурсів Мін’юсту Ігнасіа Морено.
Мережа Wal-Mart була заснована в 1961 році Семом Уолтоном. На даний момент до мережі входять близько дев’яти тисяч магазинів по всьому світу.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній радник президента США Джорджа Буша зі стратегічного інформаційного планування Ден Берлетт став виконавчим віце-президентом з корпоративних питань Wal-Mart.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас