На війну у Сирію відправиться добровольчий корпус з росіян, білорусів та українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На війну у Сирію відправиться добровольчий корпус з росіян, білорусів та українців

Світ
4951
У російсько-український добровольчий корпус, який планується відправити до Сирії для допомоги тамтешньому керівництву у боротьбі з екстремістами, записалися вже кілька тисяч людей. Про це, як передає «Новий регіон», заявив ініціатор створення добровольчого формування, ветеран української розвідки Сергій Розумовський.
«У нас буквально шквал. На всіх наших електронних ресурсах – звернення людей, які хочуть записатися в корпус. В основному з РФ, Білорусі і навіть Молдови», – стверджує Розумовський. Що стосується його земляків з України, то вони, за його зізнанням, «поки реагують важко».
Влада республіки, за словами ветерана розвідки, на ініціативу не відреагувала.
Коли планується завершити формування корпусу, агентство не уточнює.
З відеозверненням про створення добровольчого корпусу Розумовський виступив в середині травня. Свій заклик він адресував «всім ветеранам військової служби Радянського Союзу, всьому російському і українському офіцерству, що проживає в країні Україна». Поскаржившись на побутову невлаштованість офіцерів (а саме брак житла), ветеран розвідки заявив, що «цьому уряду офіцери не потрібні» і що в ситуації, що склалася, вони можуть запропонувати свої навички керівництву іншої країни – а саме допомогти президенту Сирії Башару Асаду у відновленні конституційного порядку.
За словами Розумовського, влада Сирії натомість може надати добровольцям громадянство, забезпечити страховку їх (добровольців) сім’ям та допомогти з придбанням житла (вже після завершення війни).
Автор звернення також заявив про намір офіційно звернутися до уряду Сирії, а також до командуючого Чорноморським флотом РФ для надання допомоги у відправленні добровольців.
У Сирії, нагадаємо, вже кілька років триває громадянська війна. Урядовим силам Башара Асада протистоять бойовики Вільної Сирійської Армії та інші збройні угруповання. Жертвами конфлікту з 2011 року стали десятки тисяч людей.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас