Вторинка подешевшала на 20%, чеська змова проти Януковича, НБУ масово скуповує золото - підсумки вівторка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вторинка подешевшала на 20%, чеська змова проти Януковича, НБУ масово скуповує золото - підсумки вівторка

2144
Вторинка стрімко дешевшає
Середні ціни на квартири на вторинному ринку житла в Україні за три місяці знизилися на 20%. За даними порталу Slando, з лютого по травень 2013 р. середньостатистичні ціни на однокімнатні квартири знизилися до 37,1 тис. дол з 46,5 тис. дол., а на двокімнатні – до 58,8 тис. дол з 74 тис. дол. Вартість “трійок” з лютого по травень впала до 90,6 тис. дол з 109 тис. дол. “Просідання середніх цін відбулося через здешевлення квартир у Київській та Одеській областях. Саме тут зосереджена майже половина всіх пропозицій про продаж нерухомості в Україні, а також найвищі ціни на квартири. Крім того, істотно знизилися розцінки і на апартаменти у Полтавській, Харківській та Хмельницькій областях”, йдеться в повідомленні Slando. Це правда – вторинка в Україні зараз дійсно помітно дешевшає, на відміну від первинки.
В Україні дуже дешевий газ для населення
Виявляється, Україна посідає третє місце з кінця серед 32 країн Європи за вартістю газу для населення. За підрахунками експертів агентства “РИА Рейтинг”, за підсумками 2012 року ціни на паливо в Україні становили близько 92 українських копійок за кубічний метр. Це приблизно дорівнює $119 за тисячу кубометрів, що майже в чотири рази дешевше, ніж коштує російський газ, що імпортують “Нафтогаз Україна” і Ostchem. Дешевше, ніж в Україні, газ коштує тільки в двох країнах Митного союзу – Білорусі (66 копійок) і Казахстані (54 копійки). У Росії газ населенню продається по 3,8 рубля (97 копійок). Що тут скажеш – жиріють українці, жиріють просто. Особливо якщо згадати – які в них ЗП.
Знайдений винний у київському каштановому скандалі
Голова КМДА Олександр Попов відсторонив від посади керівника управління зелених насаджень Шевченківського району, Олександра Цимбалюка. Таким чином мерія визнала, на центральній вулиці Києва дійсно висадили каштани іншого сорту, а не дорогі та елітні італійські Бріотті. Про всяк випадок нагадаю масштаб – з майже трьохсот дерев, які придбали цієї весни майже за мільйон бюджетних гривень, тільки два дерева виявилися обіцяного сорту Бріотті, решта – звичайні кінські каштани. Зараз справу розслідує прокуратура Києва.
Януковича ледь не підставили
Перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін заявив, що Президента Віктора Януковича хотіли звинуватити у вбивстві депутата Євгена Щербаня. “Ні для кого не секрет, що, наприклад, в Чехії, яка надала політичний притулок деяким нашим громадянам, проводилися заходи з дискредитації української влади і особисто президента України”, – заявив Кузьмін. За його словами, під виглядом політичного притулку людям надали майданчик для фальсифікації матеріалів слідства. “А за заявою Мельниченка, такі фальсифікації планувалися. Обговорювалася можливість обвинувачення президента Віктора Януковича в організації вбивства Євгена Щербаня”, – заявив він, додавши, що Мельниченкові пропонували стати учасником цієї провокації. Після цього виникає тільки 1 емоція – Мельниченко, який прославився на плівках, молодець – всюди встиг.
НБУ масово скуповує дорогоцінний метал у населення
Національний банк збільшив скуповування брухту дорогоцінних металів у населення в 2012 році в десятки разів. Так, надходження золота в порівнянні з попереднім роком виросло в 28 разів, срібла – у 12 разів, йдеться в повідомленні регулятора. “Куплені у населення банківські та дорогоцінні метали доводяться Нацбанком до вимог, які пред’являються до монетарного золота в стандартних злитках, і зараховуються в золотовалютні резерви”, – заявила заступник голови НБУ Віра Ричаківська. Станом на 1 травня в золотовалютних резервах України накопичено близько 36,1 тонни золота. Серед країн світу Україна посідає 47 місце за розміром золотого запасу. Ось така ось любов у нашого регулятора до дорогоцінних металів з’явилася. Цікаво – до чого це, як ви гадаєте?
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас