Скандал: у РФ 6 чиновників Міносвіти відправлені у відставку через пропускання плагіату у дисертаціях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Скандал: у РФ 6 чиновників Міносвіти відправлені у відставку через пропускання плагіату у дисертаціях

Кримінал
1093
За поданням Генеральної прокуратури РФ звільнено шість чиновників Міністерства освіти і науки, ще двоє понижені в посаді. Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури, при цьому імена чиновників не називаються.
Звільнення пов’язані з «грубими порушеннями» при присудженні наукових ступенів та видачі дозволів на створення дисертаційних рад, які виявила Генпрокуратура. За даними відомства, міністерство не вжило заходів щодо скасування рішення про присудження ступенів тим, у чиїх дисертаціях виявлений плагіат. «Лише під час перевірки Генеральної прокуратури РФ міністерством створена комісія з проведення експертної оцінки дисертацій та атестаційних справ, що містять підроблені документи», – йдеться в прес-релізі.
Про яку комісію йдеться, не уточнюється. У кінці 2012 року при Міносвіти була створена комісія (її головою став заступник міністра Ігор Федюкін), яка розслідувала факти підроблення та некоректних запозичень у роботах, захищених в дисертаційній раді Д 212.154.01. Про перевірку Генпрокуратури у зв’язку з діяльністю цієї дисради нічого не повідомлялося.
Генпрокуратура також з’ясувала, що президія Вищої атестаційної комісії незаконно видала 1323 дипломи доктора наук у 2012 році, тоді як влітку 2011 року уряд передав ці повноваження Міністерству освіти та науки. Дипломи доктора наук були видані на бланках старого зразка, які були дійсні до червня 2011 року.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас