Китай має намір інвестувати у ринок житла США — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай має намір інвестувати у ринок житла США

Нерухомість
397
Китайський уряд розглядає можливість інвестування в американський ринок нерухомості. Джерелом інвестицій стануть китайські валютні резерви, які становлять $3,4 трлн дол.
Державне управління валютного контролю почало вивчення ринку нерухомості США, після того як на ньому спостерігається відновлення.
Китай може придбати власність, інвестувати у фонди нерухомості або викупити частку в компаніях, що спеціалізуються на нерухомості, при цьому безпека інвестицій буде основним орієнтиром.
Ціна на будинки, розраховані на одну сім’ю, виросла в американських містах у I кварталі на 89%. Ринок житла продовжує відновлення після п’яти років спаду. У доповіді Національної асоціації ріелторів від 9 травня повідомляється, що середня ціна продажів в 133 з 155 великих міст зросла, і це в порівнянні з даними 74-річної давнини.
“У довгостроковій перспективі це має бути гарною можливістю, так як ринок нерухомості США поступово відновлюється, – сказав Франк Чен, голова відділу досліджень компанії CBRE Group Inc, розташованої в Шанхаї. – Це сприятиме диверсифікації інвестиційного портфеля золотовалютних резервів. Така власність, як офісна будівля, дає стабільний дохід, який відповідає його інвестиційній стратегії”.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас