ГПУ: в Чехії готувалася змова проти Януковича — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ГПУ: в Чехії готувалася змова проти Януковича

Кримінал
9959
Перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін заявив, що Президента Віктора Януковича хотіли звинуватити у вбивстві депутата Євгена Щербаня.
“Ні для кого не секрет, що, наприклад, в Чехії, яка надала політичний притулок деяким нашим громадянам, проводилися заходи щодо дискредитації української влади та особисто президента України”, – заявив Кузьмін.
За його словами, під виглядом політичного притулку людям надали майданчик для фальсифікації матеріалів слідства. “А за заявою Мельниченка, такі фальсифікації планувалися. Обговорювалася можливість обвинувачення президента Віктора Януковича в організації вбивства Євгена Щербаня”, – заявив він, додавши, що Мельниченкові пропонували стати учасником цієї провокації.
“Йому пропонували стати учасником фальсифікацій плівок записів, що підтверджують цю версію. За це йому пропонували гроші. Мельниченко зробив офіційну заяву з цього приводу. Ми цю заяву прийняли і проводимо по ній перевірку”, – додав він.
Журналіст також поцікавився, хто з американських чиновників перешкоджає ГПУ розслідувати справу Щербаня. “Ці прізвища я виклав у листі президенту Обамі. Мельниченко назвав співробітників департаменту юстиції держдепу США, співробітників ФБР, представників лобістської компанії, яка була найнята оточенням Тимошенко в США і деякими колишніми членами американського конгресу. Крім того, Мельниченко назвав кілька свідків, які були учасниками цієї розмови, вони були допитані ГПУ і все це підтвердили”, – заявив він.
“Мельниченко стверджує, що проти нас працюють представники лобістської фірми Вілей Рейн Джо Вільямсон і Ральф Чача, яких найняв Олександр Тимошенко, чоловік Юлії Володимирівни, для дискредитації українських слідчих. Серед згаданих осіб сенатор Джим Слеттері, який лобіює інтереси Тимошенко в Конгресі і Держдепі США, використовуючи особисті стосунки з керівниками держдепу та пані Гілларі Клінтон. Це і адвокат Стівен Буннел, який працював помічником нинішнього заступника генерального прокурора США”, – додав Кузьмін.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас