Мільярдер Руперт Мердок розділить свою News Corp на дві компанії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мільярдер Руперт Мердок розділить свою News Corp на дві компанії

Особисті фінанси
216
News Corp офіційно заявила про поділ з 28 червня 2013 р. на дві компанії, обидві з яких буде очолювати нинішній голова і виконавчий директор Руперт Мердок. Про це йдеться в повідомленні ради директорів.
Рада директорів схвалила програму зворотного викупу паперів для новостворених компаній обсягом 500 млн дол після завершення поділу.
Видавнича компанія сфокусується на газетному бізнесі і залишить за собою назву News Corp. Нова структура буде працювати як незалежна відкрите акціонерне товариство, маючи в розпорядженні 2,6 млрд дол готівки.
У новий News Corp увійдуть друковані ЗМІ: видання The Wall Street Journal, The New York Post, низка австралійських і британських газет, видавництво HarperCollins. Головним виконавчим директором News Corporation стане Роберт Томсон.
Друга компанія отримає назву 21st Century Fox і займатиметься кінопроектами. Повідомляється, що американський канал новин Fox News об’єднається з кіностудією 20th Century Fox.
21st Century Fox буде обслуговувати Європейський і Азіатський регіони, включаючи Sky Deutschland, Sky Italia і частково BSkyB і Tata Sky.
Мердок вважає, що поділ компанії дозволить реально оцінити активи новоутворених компаній і дасть інвесторам можливість максимально ефективно використовувати стратегічні можливості всіх сегментів бізнесу компаній.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас