Yahoo! зібралась придбати популярний американський відеосервіс Hulu — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Yahoo! зібралась придбати популярний американський відеосервіс Hulu

Технології&Авто
220
Інтернет-гігант Yahoo!, що стрімко розвивається останнім часом, подав формальну заявку на купівлю популярного в США відеохостингу Hulu, інвесторами якого є медіакорпорації News Corp і Walt Disney.
На сервіс також претендують оператори платного телебачення DirecTV і Time Warner Cable, інвестфонди Kohlberg Kravis Roberts, Guggenheim Partners і Silver Lake.
Пропоновані суми не розкриваються, проте раніше в ЗМІ з’являлася інформація, що купити Hulu за 500 мільйонів доларів пропонувала група інвесторів на чолі з екс-менеджером News Corp Пітером Черніним.
Медіакорпорації Walt Disney і News Corp контролюють Hulu через свої підрозділи – ABC і Fox. Також інвестором відеосервісу є власник телеканалу NBC компанія Comcast Corp.
Відзначимо, що власники Hulu вже намагалися виставити сервіс на продаж, однак після розгляду декількох заявок відмовилися від цієї ідеї в 2011 році.
За підсумками минулого року виручка Hulu склала 695 мільйонів доларів, а в квітні сервіс повідомив, що більше 4 мільйонів користувачів платять по 8 доларів на місяць за платну підписку Hulu Plus.
Проте, як Disney, так і News Corp раніше відзначали, що Hulu – збитковий сервіс. Сервіс, доступний тільки користувачам в США, відчуває гостру конкуренцію з боку YouTube, Netflix, Amazon Prime та інших.
Раніше повідомлялося, що Yahoo! купує Tumblr за 1,1 мільярда доларів.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас