На ринку нерухомості Києва наближається падіння активності на 15-30% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На ринку нерухомості Києва наближається падіння активності на 15-30%

Нерухомість
1644
У червні на ринку нерухомості Києва розпочнеться сезонний спад активності, який торкнеться практично всіх сегментів. Винятком, зі слів операторів ринку, може стати тільки категорія елітного житла.
За інформацією сайту DOM.ria.ua, зокрема, вже до кінця наступного місяця ріелтори прогнозують зниження попиту на купівлю житла в ціновому сегменті економ на 10-15%. У бізнес-сегменті попит знизиться і зовсім на 25-30%. При цьому, як очікується, тенденція щодо зниження попиту досягне свого мінімуму до кінця липня.
Також сезонне зниження активності на ринку особливо сильно зачепить сегмент оренди житла. Вже до кінця червня тут очікується 40-50% зниження попиту, яке триватиме до середини серпня.
Крім того, знизиться активність і в сегменті приміських квартир. Однак, за інформацією від забудовників, воно буде невеликим – всього 7-8% порівняно з весняними місяцями. А ось, попит на приміські таунхауси, за даними DOM.ria.ua, зменшиться на 30-40%.
Разом з тим, на ринку елітного житла експерти відзначають рівний, стійкий попит. За словами ріелторів, розвиток ринку елітної нерухомості сьогодні дуже сильно відрізняється від загальних тенденцій. Тому сезонне зниження попиту тут можливо тільки в кінці липня, і то невелике.
До слова, попит на будинки з великою площею (від 500 кв. м.) на ринку нерухомості на даний момент дуже слабкий і продовжує зменшуватися. Влітку він може знизитися до 70-80%.
За матеріалами:
Dom.Ria
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас