Золото продовжує зростати після найкращого тижня місяця — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Золото продовжує зростати після найкращого тижня місяця

Банківські метали
537
Минулий тиждень став для котирувань золота найкращим у травні, вартість металу зросла на 1,6%. У понеділок підвищувальна тенденція триває.
Зараз на електронних торгах ціна за тройську унцію додає 0,36% і становить $1393. Нагадаємо, що сьогодні торги в США не проводяться, біржа Comex відкриється тільки у вівторок. Сьогодні за океаном відзначають День пам’яті.
У п’ятницю торги завершилися зниженням котирувань на 0,4%, але в підсумку тиждень став найкращим з кінця квітня. В цілому це не стало сюрпризом, так як обвал котирувань наприкінці квітня став найсильнішим за останні 30 років.
Минулого тижня голова ФРС Бен Бернанке в своєму виступі сказав, що Федрезерв може переглянути обсяги купівлі облігацій на найближчих засіданнях, додавши, що рішення буде залежати від економічних даних. Він також зазначив, що передчасне посилення політики ФРС може нести істотний ризик уповільнення або припинення економічного відновлення.
Зазвичай стимулюючі заходи викликають очікування зростання інфляції, і інвестори купують на цей випадок золото. Так було і в 2009-2011 рр. Однак інфляція в США, та й в інших країнах, зростати так і не почала, що стало однією з причин зниження котирувань дорогоцінного метала.
Експерти вважають, що зараз причина інвестицій в золото лежить в іншій площині: якщо ФРС почне згортати стимули, то це викличе певний хаос на ринках, а в Японії вже спостерігається підвищена волатильність, і інвестори дуже стурбовані цим фактом. Таким чином, купуючи золото, вони вибирають актив-притулок.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас