546
Обіцянка Табачника: дефіцит студентів будуть відчувати тільки виші з "підмоченою" репутацією
— Особисті фінанси
Цього року поскаржитися на брак студентів зможуть хіба що вищі навчальні заклади з “підмоченою” репутацією. Конкурс ж у провідні українські виші буде великим, як і завжди.
Такий прогноз щодо майбутньої вступної кампанії зробив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник у програмі “Точка зору” на Першому національному, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
“Нестачу студентів і охочих вступити і в цьому році будуть відчувати тільки погані вищі навчальні заклади. У кращі університети Києва, Харкова, Львова, як завжди, буде величезний конкурс”, – сказав Табачник.
На підтвердження своїх слів він навів статистику попередньої вступної кампанії. “Минулого року було близько ста вищих навчальних закладів, в основному приватної, недержавної форми, в які абітурієнт взагалі не прийшов – за всю вступну кампанію було від однієї до двадцяти заяв. Це катастрофа. Але це говорить про те, що більш свідомо молодь концентрується на кращих університетах”, – підкреслив міністр.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
В МВС попередили про шахраїв, які продають авто: як розпізнати обман
До кінця року в Реєстрі збитків з’являться категорії для бізнесу та держсектору
Європейська система (EES) починає діяти 12 жовтня: посібник для безпроблемної першої поїздки
10 актуальних вакансій для HR-фахівців
Скільки коштує орендувати квартиру в Україні та Польщі у 2025 році
Як отримати допомогу по безробіттю у 2025 році: строки та розміри виплат