Квартира "дочки Путіна" у Нідерландах стала причиною скандалу у Старому Світі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Квартира "дочки Путіна" у Нідерландах стала причиною скандалу у Старому Світі

Світ
3958
Нідерландське видання Leidsch Dagblad, чиє розслідування про проживання дочки Володимира Путіна в невеликому містечку Ворсхотен на заході країни спровокувало скандал в медіа Європи, пишуть російські ЗМІ після спілкування з голландськими колегами.
Нагадаємо, перед візитом голови РФ в Нідерланди на початку квітня місцеві газети писали, що в перервах між переговорами він може відвідати Ворсхотен, щоб провідати свою старшу дочку Марію, яка, за відомостями ЗМІ, проживає там зі своїм бойфрендом Йоррітом Фаассеном в пентхаусі в багатоповерховому будинку.
Всупереч відсутності офіційного підтвердження цих відомостей, мешканці будинку повідомили газеті Leidsch Dagblad, що раніше вже бачили тут Путіна – він нібито здійснював покупки в магазині мережі Albert Heijn з безліччю охоронців. Після публікації матеріалу європейська преса почала активно з’ясовувати деталі ситуації.
Сам будинок знаходиться в центрі Ворсхотена, в районі Крим, куди з Амстердама дістатися можна всього за 45 хвилин на електричці. Вулиці міста забудовані двоповерховими будинками за символічними огородженнями.
Журналісти, спілкуючись з місцевими жителями, з’ясували, що ім’я Путіна тут на слуху. “Путіна? Звичайно! Весь Ворсхотен знає, що вона у нас живе зі своїм чоловіком. Я, правда, сама її не бачила… А може, і бачила. Я ж не знаю, як вона виглядає. Зайдіть в супермаркет по дорозі до її будинку, там більше знають”, – розповіла касир місцевого магазину.
У самому районі Крим розповіли, що ця місцевість заселена найбільш забезпеченими мешканцями міста. Зазначимо, що абсолютно всі таблички на будинках у цьому районі заповнені іменами власників квартир – крім двох двоповерхових пентхаусів в десятиповерховому будинку.
Сусіди можливої дочки Путіна розповіли, що вона з бойфрендом ненавидять журналістів, які прагнуть щось розвідати.
Наприкінці матеріалу журналістка поділилася досвідом від підйому на поверх будинку, де розташований пентхаус: “Виходжу з ліфта і начебто потрапляю в капкан. Поверх несподівано звузився майже втричі. Звідкись зі стелі доноситься рівномірне тихе пікання. Відеокамери чи пожежна сигналізація? У пентхаус ведуть четверо дверей – дзвонити в них я, природно, не стала. Хто б там не жив, він має право на недоторканність приватного життя”.
Нагадаємо, раніше видання Daily Mail повідомляло, що в 2012 році Володимир Путін придбав віллу за 18,5 млн євро в Ла-Загалета, одному з найпрестижніших житлових комплексів на узбережжі Коста-дель-Соль, проте прес-секретар президента РФ спростував подібну інформацію.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас