Янукович: держава і надалі буде займатися розвитком української мови — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович: держава і надалі буде займатися розвитком української мови

360
Президент у своєму привітанні з нагоди Дня слов’янської писемності та культури заявив, що держава буде займатися розвитком української мови.
“Держава і надалі буде розвивати українську мову, забезпечуючи одночасно право кожного громадянина на мовну і культурну самобутність”, – цитує Віктора Януковича прес-служба голови держави.
“Сьогодні ми вшановуємо християнських просвітителів Кирила і Мефодія, які 1150 тому принесли на українську землю російську писемність, а з нею – свою мудрість, віру і велику культуру Слова. Це спочатку вплинуло на розвиток нашого і багатьох інших слов’янських народів, що отримали можливість активно творити власну літературу, філософію, право і богослов’я”, – йдеться у привітанні Януковича.
“Кирилиця, писемність сприяли появі в Європі потужної, культурно розвиненої держави – Київська Русь, від якої Україна веде відлік своєї 1025-річної духовної історії в лоні християнської цивілізації. Традиції давньоруської літератури як основи української словесності мають своє продовження в новітні часи, збагачуючи і розширюючи духовно-інтелектуальні основи нашої державності”, – додав голова держави.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас