ЄЦБ не зможе сам впоратися з кризою - голова Бундесбанку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЄЦБ не зможе сам впоратися з кризою - голова Бундесбанку

Світ
369
ЄЦБ не зможе подолати кризу в єврозоні самотужки, вважає голова Бундесбанку Єнс Вайдманн.
Під час свого виступу в Парижі, Вайдманн не став коментувати можливість того, що ФРС США скоротить обсяг купівлі облігацій на одному з наступних засідань.
Він вважає, що ЄЦБ вже багато зробив для обмеження кризи. “Але грошово-кредитна політика не допоможе вийти з кризи сама по собі, ми повністю згодні з діями Керуючої ради ЄЦБ”, – сказав голова Бундесбанку.
Вайдманн також зазначив, що зважаючи на структурність витоків кризи тільки структурні заходи допоможуть її подоланню. Він переконаний, що легкі рішення не зможуть тут допомогти, і покладати занадто великі надії на зміну грошово-кредитної політики не варто.
Він вважає, що країни єврозони повинні гарантувати стабільність своїх державних фінансів, щоб ЄЦБ міг підтримувати стабільність цін.
Зараз європейський регулятор стурбований тим, що банки, прагнучи зменшити свої ризики, практично не кредитують малий бізнес. Для вирішення цього питання зараз створена робоча група, проте Вайдманн зазначає, що зрівняти ставки для всіх підприємств по всьому валютному блоку неможливо, і це не повинно бути метою ЄЦБ.
Раніше озвучувалася думка, що Європі загрожує “втрачене десятиліття” в економіці за аналогією з Японією 90-х років.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас