У Києві відбудеться 10-а церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»! — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві відбудеться 10-а церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»!

121
29 травня в клубі Decadence House (Арена Entertainment, Київ) відбудеться 10-та щорічна урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху»!
На цій урочистій події будуть оголошені торгові марки товарів та послуг українського ринку та імена найяскравіших представників шоу-бізнесу, що стали переможцями конкурсу за результатами всенародного голосування, яке проводилось протягом всього минулого року на інтернет-порталі FAVOR.com.ua.
У ході шоу-програми церемонії нагородження гостей порадують своїми виступами переможці конкурсу в блоці номінацій шоу-бізнес — найяскравіші представники української сцени 2012 року, які стали «Фаворитами Успіху» завдяки гарячій підтримці прихильників! Шоу-програма заходу буде дуже насиченою виступами справжніх сучасних зірок української сцени: шоу-балетів Foresight і PoleArtShow, та ряду інших номінантів у блоці номінацій «шоу-бізнес». Попереду маса сюрпризів і розіграші призів! Телеверсія церемонії нагородження транслюватиметься на телеканалі «Максі-ТВ».
Ведучіми шоу будуть Павло Костіцин і Анна Завальська.
Зустрічайте нових Фаворитів, відзначених нагородою «Фаворит Успіху» — символом визнання професіоналів та вискої громадської довіри!
Коротка довідка
Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року проводить щорічні рейтингові дослідження з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних торгових марок товарів та послуг, а також найбільш яскравих представників вітчизняного шоу-бізнесу. У публічному рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, що офіційно присутні на ринку у відповідних категоріях свого профілю.
Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічна святкова подія з традиційною яскравою шоу-програмою за участю зірок української сцени, розіграшами призів та масою інших інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та в Інтернеті.
З питань акредитації представників ЗМІ звертайтесь до організаторів.
Номери телефонів: (044) 592-82-67, 592-82-68, E-mail: awarding2013@favor.com.ua.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас