За рішенням суду власник київського інтернет-форуму повинен заплатити штраф 14 млн грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За рішенням суду власник київського інтернет-форуму повинен заплатити штраф 14 млн грн

Нерухомість
2488
21 травня суд Дніпровського району Києва виніс рішення на користь «ДІА Девелопмент» у справі проти власника київського інтернет-форуму stsophia.com.ua, де мешканці будинку по вул. Раїси Окіпної,18 обговорюють проблеми, пов’язані з житлом і будівництвом.
Про це в ефірі радіо «Голос Столиці» розповів Антон Панков, який є власником сайту та з якого, за рішенням суду, буде стягнуто штраф у розмірі 14 млн грн за збиток, завданий компанії. За версією позивача, в 2012 році продажі квартир у будинку за вказаною адресою впали через роботу сайту “Riviera Riverside – Територія житлового свавілля – Сайт жителів Раїси Окіпної, 18”, повідомляє “AIN.UA”.
«Було ухвалено рішення стягнути з мене 14 млн грн, причина в тому, що на мене зареєстрований форум для спілкування людей на сайті. По суті, ми там обговорюємо свої проблеми, те, що відбувається у нас в будинку, як ми з цим боремося… І так як критичних моментів багато, то, звичайно, компанії-забудовнику даний сайт – як кістка в горлі», – розповів Панков в інтерв’ю «Голосу Столиці». – Звичайно ж, я буду подавати до апеляційного суду. Рішення абсурдне – нанесення збитку компанії в силу використання торгової марки на сайті форуму мешканців».
Редакція “AIN.UA” попросила прокоментувати ситуацію компанію «ДІА Девелопмент», але там відповіли, що компанія надасть коментар після вступу рішення суду в законну силу.
Нагадаємо, забудовник подав заяву до суду ще в липні 2012 року. Компанія «ДІА Девелопмент», яка є замовником будівництва комплексу Riviera Riverside (зареєстрована ТМ) звинуватила відповідача в тому, що в січні 2012 року в мережі з’явився домен stsophia.com.ua, створений без згоди власника ТМ StSophia, компанії-забудовника St Sophia Homes. Також на сайті «незаконно, без отримання згоди» використовувалася ТМ Riviera Riverside.
На сайті, за версією позивача, почала поширюватися «неправдива і спотворена інформація» про квартири, виставлені на продаж. Потенційних покупців ця інформація ввела в оману, тому вони почали відмовлятися від придбання квартир у цьому комплексі. Зрештою, підрахували в компанії, з січня по квітень 2012 року продажі квартир впали на 43% порівняно з аналогічним періодом 2011 року через роботу сайту. Юристи компанії встановили розмір майнової шкоди на рівні 14,161 млн грн.
У той же час, адміністрація сайту говорить про те, що перші відвідувачі з’явилися на сайті тільки в кінці лютого 2012 року.
Відзначимо також, що співробітники МВС у рамках досудового слідства 18 квітня цього року вилучили сервери одного з найбільших українських інтернет-ресурсів my-hit.ru.
За матеріалами:
lb.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас