Всі виші України можуть приймати документи абітурієнтів в електронній формі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Всі виші України можуть приймати документи абітурієнтів в електронній формі

Особисті фінанси
301
З сьогоднішнього дня, 23 травня, всі вищі навчальні заклади України були підключені до єдиної електронної бази з питань освіти, за допомогою якої абітурієнти зможуть подавати документи в електронному вигляді.
“Виші I-II рівня акредитації не були підключені до цієї системи. Цього року будуть підключені всі ВНЗ – більше 1100 вишів зареєструвалися, підключені до ЄДЕБО, мають свої ключі, операторів”, – заявив головний спеціаліст департаменту вищої освіти Міносвіти і науки України Олег Януш.
Він також зауважив, що умови вступу не сильно змінилися, кожен вступник зможе подати 15 заяв, тобто на три спеціальності у п’яти вишах. Абітурієнти з ЗНО будуть подавати документи з 1 по 31 липня, а вступники з вступними іспитами з 1 по 20 липня.
Примітно, що списки абітурієнтів, яких рекомендують до вступу, університети зобов’язані вивісити 1 серпня о 12:00. Подати оригінали документів можна буде до 5 серпня, а до 8 серпня пройде друга хвиля вступу. Всі накази про зарахування студентів будуть видані 11 серпня.
Як повідомлялося 5 березня, Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс з відбору на навчання та стажування у провідні вищі навчальні заклади та наукові установи за кордоном.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас