Україна до кінця 2014 року отримає безвізовий режим з ЄС - Тігіпко — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна до кінця 2014 року отримає безвізовий режим з ЄС - Тігіпко

Казна та Політика
2809
Народний депутат, заступник голови Партії регіонів Сергій Тігіпко вважає, що Україна близька до отримання безвізового режиму з ЄС.
Про це він заявив під час онлайн-конференції на своїй сторінці в мережі Facebook.
Відповідаючи на запитання про те, що українці відчувають проблеми з оформленням віз до країн ЄС, політик заявив: «Ідеальним виходом було б отримання безвізового режиму з ЄС. Мені здається, ми близькі як ніколи до отримання цього режиму».
За словами Тігіпка, для скасування віз необхідно схвалити ще два законопроекти і пройти фазу імплементації прийнятих рішень, яка може тривати близько півтора року. «Можна очікувати, що до кінця 2014 року ми отримаємо безвізовий режим. Але до цього часу ми будемо робити максимум, щоб розширювати перелік тих категорій громадян України, які мають спрощений режим отримання віз», – зазначив Тігіпко.
Як повідомлялося, 18 квітня Європейський парламент ратифікував Угоду між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз.
Верховна Рада України ратифікувала Угоду про внесення змін до Угоди про спрощення оформлення віз з ЄС 22 березня 2013 р.
13 травня Рада міністрів Євросоюзу затвердила ратифікацію Угоди між Україною та ЄС про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз.
Угода була підписана 23 липня 2012 року в Брюсселі.
Положеннями угоди, серед іншого, розширюються категорії громадян України, які мають право на спрощене оформлення безкоштовних і багаторазових віз; вдосконалюється порядок оформлення віз для представників засобів масової інформації; визначаються чіткі терміни дії багаторазових віз; встановлюється можливість термінового оформлення віз (протягом 3 діб) особам, що проживають на значній відстані від місця подання візового клопотання (за умови сплати термінового консульського збору); вводиться безвізовий режим поїздок для громадян України, які користуються біометричними службовими паспортами.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас