Покрашення: проїзд у метро Харкова подорожчав до 3 грн, а в тролейбусах і автобусах - до 2 грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Покрашення: проїзд у метро Харкова подорожчав до 3 грн, а в тролейбусах і автобусах - до 2 грн

Особисті фінанси
2365
Харківська мерія підвищила вартість проїзду в метро з 2 грн до 3 грн, а в трамваях і тролейбусах – з 1,5 грн до 2 грн. Рішення набуває чинності з четверга, 23 травня.
Як заявив мер Харкова Геннадій Кернес, “це рішення забезпечує стабільну, безперебійну і злагоджену роботу транспортної мережі міста”, передає “Інтерфакс-Україна”.
Він повідомив також, що з карток для проїзду в метро, поповнених до подорожчання, гроші будуть зніматися за старими тарифами до повного використання суми.
В даний час харківське метро налічує 29 станцій, які розташовуються на трьох лініях: Холодногірсько-Заводській, Салтівській та Олексіївській. 30-а станція Харківського метрополітену – “Перемога” – перебуває на стадії будівництва.
За словами Кернеса, вона буде завершена за рахунок коштів, отриманих від продажу комунальної частині стадіону “Металіст”. “Це не копійка і не мільйон. Це понад півмільярда гривень, які надійдуть у регіональний бюджет”, – підкреслив він.
Нагадаємо, що київська влада також вважає, що економічно обґрунтована ціна проїзду в метро складає близько 3 грн. Однак місто має намір стримувати тарифи на нинішньому рівні. Останній раз вартість проїзду в Київському метро підвищувалася у вересні 2010 року, коли вартість поїздки подорожчала з 1,7 грн до 2 грн.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас