Українці з приходом тепла стали більше витрачати на покупки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українці з приходом тепла стали більше витрачати на покупки

Особисті фінанси
486
Споживчі настрої в Україні після погіршення на 2,4 пункту в березня 2013 року покращилися за квітень на 5,1 пункту – до 86,4, свідчать дані щомісячного дослідження компанії GfK Ukraine.
“Істотне поліпшення погодних умов у квітні порівняно з березнем призвело до поліпшення споживчих настроїв, в першу чергу в регіонах, де погода у березні була найгіршою… На тлі передсвяткових інфляційних очікувань найбільше зріс індекс доцільності робити великі закупівлі”, – йдеться в прес- релізі.
За даними GfK Ukraine, індекс доцільності робити великі покупки додав у квітні відразу 11,6 пункту – до 87,4.
При цьому, відповідно до прес-релізу, у квітні покращилися очікування українців щодо динаміки безробіття: відповідний індекс зменшився порівняно з березнем на 2,6 пункту – до 135,1.
Разом з тим, згідно з дослідженням, посилився песимізм українців щодо інфляційних очікувань: відповідний індекс досяг значення 187,4, що на 5,3 пункту перевищує березневий показник.
Індекс девальваційних очікувань втратив за квітень 0,8 пункту, знизившись до рівня 125,9.
“Поки економіка стабілізувалася на низькому рівні, істотний вплив на настрої громадян мають додаткові фактори, такі як погода, свята і політична ситуація”, – прокоментували ситуацію аналітики GfK Ukraine.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас