У Москві створять центри трудової міграції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Москві створять центри трудової міграції

Світ
259
У Москві створять центри трудової міграції, заявив мер столиці Сергій Собянін. У деяких російських регіонах досвід створення таких центрів добре себе зарекомендував, підкреслив Собянін.
Центри трудової міграції дозволяють упорядкувати прийом і облік трудових мігрантів, вважає мер столиці. “Законослухняні люди в одному місці отримують всі необхідні послуги з реєстрації, можуть пройти медичний огляд і здати іспити з російської мови”, – зазначив Собянін на засіданні колегії Федеральної міграційної служби (ФМС).
За його словами, влада підбирає приміщення для розміщення центрів далеко від житлових кварталів.
Крім того, Москва має намір розширити центр тимчасового утримання іноземних громадян, що підлягають видворенню з Росії. “Ми виділимо необхідні кошти на капітальний ремонт центру”, – пояснив Собянін.
На думку мера столиці, масові порушення міграційного законодавства викликані недостатньою адміністративною відповідальністю за подібні порушення. “В даний час поширена практика переоформлення дозволів на роботу у зв’язку зі зміною роботодавця. Формально це не суперечить існуючому законодавству. Сформована ситуація сприяє процвітанню посередницьких фірм, підвищенню корупційних ризиків у цьому секторі і зростанню тіньового ринку праці. Цю практику необхідно вивести за рамки закону і припинити”, – підкреслив мер Москви.
Собянін запропонував розглянути питання про відповідальність за порушення міграційного законодавства роботодавцями – фізичними та юридичними особами. За різними оцінками, в Москві постійно проживають 1-1,5 млн законних і незаконних мігрантів.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас