Росія може ввести в'їзд для українців тільки за запрошеннями — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Росія може ввести в'їзд для українців тільки за запрошеннями

Світ
6052
У Федеральній міграційній службі РФ повідомили, що варіант в’їзду за запрошеннями може бути розглянутий з країнами, звідки до Росії прибуває найбільше мігрантів.
Про таке рішення заявив директор Федеральної міграційної служби (ФМС) Костянтин Ромодановський.
“Візовий режим на сьогоднішній день не зовсім актуальний”, – сказав Ромодановський, відповідаючи на запитання, чи треба вводити візовий режим з країнами СНД.
“Варіант в’їзду за запрошеннями може бути розглянутий з країнами основного надходження мігрантів до Росії, але тут потрібно додатково попрацювати, це непросте питання. Ми будемо думати на цей предмет”, – заявив Ромодановський.
Він підкреслив, що в Росії знаходиться 3 млн нелегалів з країн СНД, а співробітники ФМС не можуть їх затримати. Москва зацікавлена в тому, щоб упорядкувати ситуацію, ліквідувати ринки напіврабської праці нелегалів і перейти до відбору кваліфікованих мігрантів.
Раніше Ромодановський закликав у найкоротший термін ухвалити в Росії Міграційний кодекс, який зробив би зрозумілими всім правила в цій сфері.
За словами Ромодановського, необхідно кодифікувати більше 700 актів, і ФМС Росії вже почала роботу щодо їх коригування.
Не так давно Володимир Путін підписав закон, за яким мігранти з безвізових країн, перш ніж влаштовуватися на роботу в торгівлю, ЖКГ або сферу побутових послуг, повинні скласти іспит на знання російської мови. Не робити цього можуть лише ті, що отримали шкільні атестати в часи СРСР, тобто до 1991 року.
За матеріалами:
Відомості
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас