Греція хоче знижку на газ від Газпрому - в обмін на національного газового дистриб'ютора — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Греція хоче знижку на газ від Газпрому - в обмін на національного газового дистриб'ютора

Енергетика
256
“Газпром” і влада Греції обговорюють зниження цін на російський газ у разі купівлі національного газового дистриб’ютора DEPA, повідомляє видання Kathimerini.
“Газпром” поставляє на рік до Греції близько 2,5 млрд кубометрів газу. Ціна поставок газу в республіку – найвища в контрактах “Газпрому” – торік вона склалася на рівні $475 за тисячу кубометрів.
За повідомленням прес-служби “Газпрому”, у вівторок делегація концерну на чолі з головою правління Олексієм Міллером провела в Афінах переговори з прем’єром Антонісом Самарасом. “Сторони дали високу оцінку взаємодії Росії і Греції в газовій сфері і відзначили зацікавленість у подальшому розвитку взаємовигідного співробітництва”, – йдеться в офіційному повідомленні.
“Газпром”, якого Kathimerini називає найбільш імовірним претендентом на придбання DEPA, стурбований гарантіями своїх інтересів, якщо Європейська комісія вирішить заблокувати угоду або виставити жорсткі вимоги покупцеві. Також існує проблема заборгованості споживачів за постачання газу перед DEPA.
Крайній термін подачі обов’язкової пропозиції на купівлю DEPA – 29 травня.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас