Через скасування нинішньою владою ліцензій на ювелірні магазини їх стали частіше грабувати — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Через скасування нинішньою владою ліцензій на ювелірні магазини їх стали частіше грабувати

Кримінал
815
Держава має намір повернути обов’язкове державне ліцензування діяльності ювелірних магазинів і ломбардів, оскільки після його скасування в 2010 році різко зросла кількість їх пограбувань.
Про це заявила начальник відділу департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ Світлана Павловська.
“До 2010 року саме цей вид діяльності був у секторі державного регулювання, а після 2010 року він вийшов з цього сектора і дана категорія об’єктів була виключена з ліцензування… На даний момент Мінфіном планується розробка відповідних законодавчих і нормативних актів… з приводу регулювання діяльності об’єктів ювелірної сфери”, – сказала вона.
Зазначимо, що схвалений Верховною Радою в 2010 році закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з приводу обмеження держрегулювання господарської діяльності”, яким торгівлю дорогоцінними металами вивели з-під ліцензування, був поданий від імені президента Віктора Януковича (законопроект №6696).
За словами Павловської, зараз жодне державне відомство не веде обліку кількості працюючих ювелірних магазинів і ломбардів. За її відомостями, всього в Україні працюють близько 4 тис. ювелірних магазинів і кіосків, 13% з яких абсолютно не охороняються.
Начальник прес-служби Головного управління МВС у Києві Ігор Михалко повідомив, що за цей рік поки що не зафіксовано нападів на ломбарди, але в 2012 році було 6 таких нападів і вони вирізнялися особливою зухвалістю. Павловська у свою чергу зазначила, що розкриття крадіжок з таких магазинів на дуже низькому рівні, і підкреслила, що повернути держрегулювання діяльності ювелірних та ломбардів не право, а обов’язок Мінфіну.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас