iPhone відстав: американські споживачі визначили п'ять найкращих смартфонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

iPhone відстав: американські споживачі визначили п'ять найкращих смартфонів

Технології&Авто
1970
Samsung Galaxy S4 був визнаний популярним американським веб-сайтом Consumer Reports найкращим смартфоном за сукупністю тестів.
“Galaxy S4 показав найкращі результати в найважливіших тестах, включаючи тест камери”, – заявили представники Consumer Reports.
Редактори відзначили великий 5-дюймовий екран Galaxy S4 з Full HD-роздільною здатністю, що підтримує роботу в рукавичках, “справжню” багатозадачність – коли екран можна розбити надвоє і запустити одночасно два додатки та наявність ІК-передавача, що дозволяє управляти телевізорами різних марок.
Крім того, в Consumer Reports стверджують, що Galaxy S4 володіє однією з найкращих вбудованих камер, високо оцінивши якість фотознімків.
У той же час фахівці відзначили не дуже високу якість відеозйомки, голосових викликів і невеликий час автономної роботи.
На другому місці рейтингу опинився смартфон LG Optimus G, на третьому – HTC One, на четвертому – Samsung Galaxy S3. Гаджет Apple iPhone 5 опинився лише на п’ятому місці рейтингу. Раніше протягом декількох місяців поспіль перше місце посідав смартфон LG Optimus G, підкреслили в Consumer Reports.
Нагадаємо, нещодавно американське агентство JD Power & Associates з’ясувало, які смартфони доставляють найбільше задоволення своїм власникам.
За матеріалами: rccnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас