Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери відмовляються ввозити авто за новими цінами


Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери відмовляються ввозити авто за новими цінами

Імпортери відмовляються завозити в Україну автомобілі з бензиновими двигунами за новими митами і переорієнтуються на “дизелі”.

“З 14 квітня нові імпортні автомобілі з двигунами 1-2,2 л в Україну не завозяться. Ми порадили імпортерам завезти на свої склади авто по максимуму до введення нових мит, щоб вистачило на кілька місяців. Так вони і зробили”, – заявив “Коментарям” генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.

Тим часом з українських автосалонів починають зникати автомобілі з бензиновими двигунами. Запаси машин за “старими” цінами закінчуються, а за “новими” не завозяться. І незрозуміло, чи будуть завозитися взагалі. Наприклад, в автосалоні Honda відзначили, що моделей їх популярної Honda Civic в базовій комплектації немає і не буде. Замовити цю модель теж поки не можна, тому що імпортер ще не вирішив, чи буде їх взагалі завозити в Україну після підвищення митних зборів.

Найкраще з наявністю в салонах моделей Ford, Volkswagen, Renault і Škoda. Тільки от хороший асортимент останньої марки авто зумовлений об’єктивними причинами. Справа в тому, що Škoda збирається в Україні за методом великовузлового складання. А значить, вона вважається фактично “українським” автомобілем, на які спецмита не поширюються.

“Попит на Škoda із загальним ажіотажем на автомобілі напередодні підвищення цін також був відчутний. Зараз ажіотаж спав, працюємо згідно з планом продажів. За майбутніми обсягами продажів очікуємо зростання, так як офіційна позиція нашого імпортера – ціни не підвищувати”, – розповідає бренд-менеджер в Україні міжнародного автомобільного холдингу “Атлант-М” Юлія Кажарська.

Варто відзначити, що зараз в країні з’явився новий тренд авторинку: на зміну “бензину” приходять “дизелі”. На них нові мита не поширюються, і ці машини дорожчати в роздробі не будуть.

“У зв’язку з введенням спецмита Renault в Україні розширила кількість дизельних версій. Наприклад, популярних моделей Logan, Sandero і Duster”, – констатує голова правління Renault в Україні Ян Птачек.

І цієї стратегії почнуть зараз дотримуватися більшість імпортерів.

“У майбутньому, можливо, ми будемо робити основний наголос на автомобілі з дизельними двигунами і бензиновими, розмір яких не підпадає під дію нових мит”, – повідомив генеральний директор компанії “Ніссан Мотор Україна” Андрій Нестеренко.

Неприємно те, що введення спецмита автоматично підвищило ціни на нові іномарки. Багато автодилерів підняли їх навіть на авто, завезені в Україну ще до 14 квітня, щоб компенсувати в майбутньому свої втрати від неминучого спаду продажів.

“З 15 квітня ми також підняли ціни на наші автомобілі. Дане підвищення було незначним і не компенсує впливу мит на бізнес компанії. Це тимчасовий захід. Поступово ми будемо підвищувати ціни на наші автомобілі, щоб повністю компенсувати вплив спецмита”, – розповідає Нестеренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua