У Латвії будуть ізолювати агресивних школярів - вони небезпечні для педагогів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Латвії будуть ізолювати агресивних школярів - вони небезпечні для педагогів

Світ
2180
У Латвії вирішили ізолювати агресивно налаштованих школярів. Відповідні поправки в правила безпеки учнів вніс уряд.
Згідно з поправками, в ситуаціях, коли діти загрожують безпеці інших учнів, адміністрація шкіл повинна буде забезпечити їх навчання в окремих приміщеннях. При цьому місцеве самоврядування повинно надати фахівця для роботи з такого роду учнями (якщо в даній школі немає соціального працівника чи психолога).
За даними міністерства освіти Латвії, як зазначає портал, у школах країни зростає кількість агресивних дітей, які становлять небезпеку не тільки для однолітків, але і для педагогів.
З пропозицією ізолювати агресивних школярів міністерство виступало ще минулого літа. У відповідності з початковим планом передбачалося, що директорам шкіл нададуть право тимчасово переводити таких дітей на домашнє навчання.
Ідею в цілому підтримала Латвійська асоціація шкільних психологів. На її думку, для навчання агресивно налаштованих дітей слід створити спеціальні центри, які крім власне навчання будуть займатися і корекцією поведінки.
Пізніше, на початку 2013 року, стало відомо, що ідея переведення школярів, які загрожують безпеці однолітків, на домашнє навчання, урядом не розглядається. Критики цієї ініціативи стверджували, що ізоляція агресивних дітей порушує їхні права.
Тим часом серед економічно активних жителів Латвії (у віці від 18 до 55 років), за інформацією REGNUM, більшість ідею про ізоляцію підтримують.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас